Su Tesisat Çözümleri

Yenisahra Mahallesi Su Tesisatçısı

Su Tesisat Çözümleri :

Makro su tesisatçı ustası aynı zamanda musluk batarya değişimi veya musluk kartuş değişimi tarzında hizmetler sağlayacaktır. Damlatan bataryaların kartuş değişiminin uzmanlık gerektirdiğini hemen belirtelim. Bu nedenle sitemizin ustalarından destek istemenizi öneriyoruz. Elbette tüm hizmetler sayılanlarla sınırlı kalmamaktadır.
Klozet ve Rezervuar tamiri :
Mario Tesisat Olarak bize soro sorabilirsiniz. Arama yapabilirsiniz. Peki hizmetlerimiz arasında yer alan musluk bataryası kartuş değişimi nasıl gerçekleşmektedir. Çünkü normal musluklara göre çok farklı bir sökülme ve onarım tekniği bulunmaktadır. Bataryalar özel bir teknikle sökülerek içerisindeki kartuş değiştirilmektedir. Bu donanımda 35’lik düz ve ayaklı 40 lık düz ve ayaklı 4 farklı kartuş bulunmaktadır. Elbette bunlar önceden bilinmediği için hangi kartuşun uygun olacağı sökülme esnasında anlaşılacaktır

Mutfak ve Lavabo Tıkanıklık Açma :
Mario Tesisat Olarak Mutfak lavabo açma uygulaması için her zaman destek alabilirsiniz. Tam bu noktada bir önemli hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Lavabo tıkanıklığı giderme uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Ayrıca özel donanım ve bilgi birikimi gerektirmektedir bu nedenle lütfen yanlış materyallerle müdahaleden kaçınınız. Şiş, tahta parçası veya demir gibi sert cisimlerle yapılacak müdahalelerin sorunu büyüteceği unutulmamalıdır

İstanbul Su Tesisatçısı
İstanbul Su Tesisatçısı

Musluk Bataryası ve Taharet Musluğu Değiştirme :
Mario su tesisat ustası belirtmiş olduğunuz marka çerçevesinde gerekli değişim işlemlerini yapacaktır. Bunun yanı sıra en uygun musluk bataryası değişimi yapılan ustalar tarafından takdim edilecektir. Tabi bir çok farklı armatür markası arasında bir tercih yapabilirsiniz.

Bu tercihi ustaya bildirdiğinizde söz konusu markanın ürünleri musluk montajı sırasında kullanılacaktır. Eğer musluk batarya modelleri incelemesi yapmak isterseniz linki takip edebilirsiniz. Ulaşacağınız sayfamızda yapacağınız seçimi su tesisatçı ustasına bildirmeniz yeterli olacaktır

Bulaşık ve Çamaşır Makinesi Montajı :
Eğer evinize yeni taşındıysanız bulaşık makinesi bağlama gibi tüm konularda sitemizin su tesisat ustası ve uzmanlarından destek alabilirsiniz. Ayrıca şehir genelinde hizmetler talep etmeniz mümkündür.

Batarya ve musluklarda birbirinden farklı fiyatlar söz konusudur. Çünkü batarya tamiri fiyatı ile musluk tamiri fiyatları arasında farklılıklar bulunacaktır. Bu farklılık bataryaların sökülme zorluğundan kaynaklanmaktadır. Ancak en uygun fiyatların sitemizdeki tanıtımı yapılan ustalardan alınacağını düşünüyoruz.

Klozet Montaj ve Tamiri :
Tabi sitemizde tanıtım gerçekleştiren ustalar aynı zamanda klozet tamiri tarzında hizmetler sağlayabilmektedir. Klozetin altından su geliyor tarzında sorunları ustalarla doğrudan paylaşabilirsiniz. Daha sonra gerekli girişimler için adresinize ulaşılacaktır. En uygun fiyatlarla klozet onarımı işlemleri için sayfamız ideal tercihiniz olmaya devam edecektir. Mutfak gideri açma ve diğer konularda sayfamızın tercih edilmesini öneriyoruz.

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası