Sigorta Şirketlerinde Su Tesisat Hizmetleri

Sigorta Şirketlerinde Su Tesisat Hizmetleri :

Sigorta şirketlerinin müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmesi için geliştirdiğimiz servisler arasında yer alan su tesisatı onarım hizmetleri ile Türkiye’nin dört bir yanında konusunda deneyimli ustalarımızla sağlıklı çözümler üretiyor, iş ortaklarımızın marka değerinin artmasına katkıda bulunuyoruz.

Konutunuzu sigortalarken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de, sigorta teminatında tamamlayıcı asistans hizmetlerinin olmasıdır. Deprem, yangın, hırsızlık ve sel felaketi gibi durumlarda oldukça önemli bir koruma sağlayan konut sigortaları, bu gibi durumlar yaşanmadığında ya da evinizde farklı sorunların oluşması noktasında da etkili çözümler sunabilmektedir.

Yılda bir defaya mahsus olmak üzere, evinizin su tesisatında yaşanabilecek problemlerde Son Teknolojileri olarak destek sağlıyor, konusunda uzman ustalarımızla sorunlara anında müdahale ediyoruz. Sigortalanan konutun pis ve temiz su tesisatında oluşabilecek kırılmalar, patlamalar veya bunun gibi tamirat gerektiren tesisat onarımlarında aktif çözümler sunuyor, bu gibi problemlerin kolay bir şekilde olumlu sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Genelde bir evde yaşarken problemleri göz ardı ederiz ve hiç sorun oluşmayacak hissiyatıyla zamanımızı geçiririz. Ancak bir gün balkonda keyifle otururken veya salonda televizyon seyrederken bir ses duyar ve eskiyen su borusunun her tarafı su içinde bıraktığını görebilirsiniz. Ya da uyandığınızda hiç istemeyeceğiniz bir görüntüyle karşılaşabilir, sorunun çözümüyle ilgili nereyi aramanız gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı